House & lot · onepropertee
Residential Lot for Sale in Caramutan Villasis, Pangasinan
Villasis
Asking price
₱1,690,000
Price / sqm
₱1,502
Area
2,250 sqm
Price history
↓ dropped
8 events · first ₱3,380,000 → latest ₱1,690,000
Description
Residential Lot for Sale in Caramutan Villasis, Pangasinan
First seen Mar 29, 2026 · last seen May 20, 2026