Condo · carousell
Commercial Space for Sale in Chateau de Baie Condominium, Paranaque Ci
City of Parañaque
Asking price
₱50,000,000
Price / sqm
₱246,184
Area
203 sqm
Price history
↓ dropped
11 events · first ₱100,000,000 → latest ₱50,000,000
Description
First seen Feb 24, 2026 · last seen May 20, 2026