Lot · carousell
Commercial Lot For Sale 125 sqm beside Teresa Heights Subd. across SM Fairview
Fairview · Quezon City
Asking price
₱12,875,000
Price / sqm
₱103,000
Area
125 sqm
Price history
no change
7 events · first ₱12,875,000 → latest ₱12,875,000
Description
First seen Mar 1, 2026 · last seen May 20, 2026