Commercial · carousell
1000sqm Commercial Property for Sale in San Juan City, Near Mandaluyong
City of San Juan
Asking price
₱88,000,000
Price / sqm
₱88,000
Area
1,000 sqm
Bedrooms
3
Price history
no change
7 events · first ₱88,000,000 → latest ₱88,000,000
Description
First seen Mar 1, 2026 · last seen May 20, 2026