Lot · carousell
Industrial Lot for Sale in Pasig
City of Pasig
Asking price
₱535,450,000
Price / sqm
₱100,009
Area
5,354 sqm
Price history
no change
7 events · first ₱535,450,000 → latest ₱535,450,000
Description
Industrial Lot for Sale in Pasig
First seen Mar 1, 2026 · last seen May 20, 2026